LED LABS 24-0000-14 Złącze taśmy LED 8mm 1-stronne przewód SLIM
SKU
LL-24-0000-14
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka do 5 dni roboczych
6,06 zł
Wąska złączka, umożliwiająca umieszczenie w profilach aluminiowych LED, z przewodem dwużyłowym ok 10 cm. Dzięki zastosowanym kablom idealnie sprawdzi się w łączeniu narożnym.
Złączki SLIM można stosować z taśmą o szerokości podłoża 8mm. Dodatkowo konstrukcja złączki umożliwia montaż taśm 600LED/5m.
| Napięcie znamionowe | do 24 V |
| Rodzaj taśmy | Mono 8 mm (gęstość 600 LED) |
| Ilość żył | 2 |
| Sposób zamknięcia | Zatrzask |
| Korpus złączki | PCV |
| Przekrój żyły | 0,35 mm2 |
| Wymiary złączki (szer/dł/wys) | 11/20,5/4,5 mm |
| Długość przewodu | ok 10 cm |
| Rodzaj połączenia | Jednostronne z przewodem i zatrzaskiem |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- LED LABS 24-0000-14 Złącze taśmy LED 8mm 1-stronne przewód SLIM6,06 zł
-
Paulmann 93082 Nova us LED Coin wychylna 3x6W 3x470lm IP65 230V ściemnialna 2700K czarny matowyCena promocyjna 553,82 zł Regular Price 738,42 zł -
-
RENDL R12925 KENNY pierścień dekoracyjny złota45 794,00 zł -
-
DAR FET0750 FETA 1LT WB WITH LED POL CHR SAMA PODSTAWACena promocyjna 515,06 zł Regular Price 643,83 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili



Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








