LED LABS 24-0000-69 Złącze LED PRO G do taśm LED RGBW 10mm 2-stronne
SKU
LL-24-0000-69
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka do 5 dni roboczych
2,83 zł
Poznaj serię PRO złączek od LED Labs Lighting. Łącz taśmy bez lutowania szybko i trwale dzięki zastosowaniu mocnych Pinów przebijających PCB!
✓ Stabilne oraz trwałe połączenie taśm LED na "Click"
✓ Brak konieczności lutowania
✓ Transparentny kolor
✓ Mogą być użyte z taśmami IP20 i IP65*
✓ Wykonane z poliwęglanu i miedzi
✓ Otwieracz ułatwiający montaż
✓ PINY przebijające PCB
* Połączenie musi być uszczelnione, aby zachować stopień IP65
| Seria | G |
| Zastosowanie | RGBW |
| Napięcie | 5/12/24 V DC |
| Maksymalna moc | max. 2A |
| Przewód | brak |
| Rodzaj złącza | 5PIN |
| Wymiary | 22x15x7mm |
| Szerokość | 10mm |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- LED LABS 24-0000-69 Złącze LED PRO G do taśm LED RGBW 10mm 2-stronne2,83 zł
-
-
-
-
-
IDEAL LUX SUPPORTO CAVO NERO 143217Cena promocyjna 33 391,66 zł Regular Price 45 742,00 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili



Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








