LED LABS 24-0000-70 Złącze LED PRO G do taśm LED RGB+CCT 12mm 2-stronne
SKU
LL-24-0000-70
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka do 5 dni roboczych
1,85 zł
Poznaj serię PRO złączek od LED Labs Lighting. Łącz taśmy bez lutowania szybko i trwale dzięki zastosowaniu mocnych Pinów przebijających PCB!
✓ Stabilne oraz trwałe połączenie taśm LED na "Click"
✓ Brak konieczności lutowania
✓ Transparentny kolor
✓ Mogą być użyte z taśmami IP20 i IP65*
✓ Wykonane z poliwęglanu i miedzi
✓ Otwieracz ułatwiający montaż
✓ PINY przebijające PCB
* Połączenie musi być uszczelnione, aby zachować stopień IP65
| Seria | G |
| Zastosowanie | RGB+CCT |
| Napięcie | 5/12/24 V DC |
| Maksymalna moc | max. 2A |
| Przewód | brak |
| Rodzaj złącza | 6PIN |
| Wymiary | 22x17x7mm |
| Szerokość | 12mm |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- LED LABS 24-0000-70 Złącze LED PRO G do taśm LED RGB+CCT 12mm 2-stronne1,85 zł
-
-
-
IDEAL LUX 287904 BENTO FRAME SQUARE SINGLE BK RAMA czarnyCena promocyjna 53,73 zł Regular Price 73,60 zł -
ONE LIGHT 050182R/BS okrągła podstawa dekoracyjna mosiądz do 10105HCena promocyjna 9,81 zł Regular Price 12,58 zł -
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili



Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








