WYPRZEDAŻ PAULMANN PL95425 Gesa Spotlight na zacisk max. 1x35W GU10 Chrom Matowy
SKU
PAUL-95425
Dostepne: 3 szt. Wysyłka 24h
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 130,90 zł Regular Price 163,63 zł
Oprawa z klipsem i instrukcją montażu, świetnie sprawdzi się jako lampa do czytania, światło kierunkowe umożliwia wyeksponowanie wybranych przedmiotów.
| Montaż | Blat stołu |
|---|
| Oprawka | GU10 |
| Materiał | Metal, tworzywo sztuczne |
| Kolor | Chrom matowy |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Szerokość | 115 mm |
| Wysokość | 285 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do biura | TAK |
| Do pokoju dziecięcego | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- WYPRZEDAŻ PAULMANN PL95425 Gesa Spotlight na zacisk max. 1x35W GU10 Chrom MatowyCena promocyjna 130,90 zł Regular Price 163,63 zł
-
EMIBIG 144/LN1 ALBIO LN1 BLACK LAMPKA NOCNACena promocyjna 143,20 zł Regular Price 179,00 zł -
GLOBO STONE 28340Cena promocyjna 106,43 zł Regular Price 141,90 zł -
BRILLIANT BOMBAY G92928/13 LAMPA STOJĄCACena promocyjna 279,98 zł Regular Price 349,98 zł -
-
EGLO DAMASCO 1 9577584,90 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








