W sobotę 1.08.2026r. nasz sklep stacjonarny będzie nieczynny. Zapraszamy do zakupów online.

 

W związku z przerwą wakacyjną zamówienia na produkty marki SIGMA będą realizowane od 3 sierpnia zgodnie z terminem podanym przy produktach. 

W związku z przerwą wakacyjną zamówienia na produkty marki COSMOLIGHT będą realizowane od 10 sierpnia zgodnie z terminem podanym przy produktach. 

 

SPRAWDŹ DODATKOWE RABATY NA ZAKUPY

 

 

IDEAL LUX

Kupuj wg
Opcje zakupów
Cena
Ilość żarówek
Typ żarówki
Cecha lampy
Klasa IP
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący
  1. IDEAL LUX 294803 RUDY AP2 SQUARE BIANCO KINKIET biały
    IDEAL LUX 294803 RUDY AP2 SQUARE BIANCO KINKIET biały
    Cena promocyjna 403,11 zł Regular Price 552,20 zł
  2. IDEAL LUX 314716 PROFILO PL2 BIANCO LAMPA SUFITOWA biały
    IDEAL LUX 314716 PROFILO PL2 BIANCO LAMPA SUFITOWA biały
    Cena promocyjna 345,51 zł Regular Price 473,30 zł
  3. IDEAL LUX 314723 PROFILO PL2 NERO LAMPA SUFITOWA czarny
    IDEAL LUX 314723 PROFILO PL2 NERO LAMPA SUFITOWA czarny
    Cena promocyjna 345,51 zł Regular Price 473,30 zł
  4. IDEAL LUX 321509 RUDY AP2 SQUARE NERO KINKIET czarny
    IDEAL LUX 321509 RUDY AP2 SQUARE NERO KINKIET czarny
    Cena promocyjna 403,11 zł Regular Price 552,20 zł
  5. IDEAL LUX 326672 GINGER lampa podłogowa
    IDEAL LUX 326672 GINGER lampa podłogowa
    Cena promocyjna 767,96 zł Regular Price 1 052,00 zł
  6. IDEAL LUX 345314 GINGER lampa podłogowa
    IDEAL LUX 345314 GINGER lampa podłogowa
    Cena promocyjna 767,96 zł Regular Price 1 052,00 zł
  7. IDEAL LUX GLIM PL2 BIANCO 200200
    IDEAL LUX GLIM PL2 BIANCO 200200
    Cena promocyjna 637,22 zł Regular Price 872,90 zł
  8. IDEAL LUX GLIM PL2 NERO 200248
    IDEAL LUX GLIM PL2 NERO 200248
    Cena promocyjna 637,22 zł Regular Price 872,90 zł
  9. IDEAL LUX HOT AP2 BIANCO 096018
    IDEAL LUX HOT AP2 BIANCO 096018
    Cena promocyjna 307,11 zł Regular Price 420,70 zł
  10. IDEAL LUX HOT AP2 BRUNITO 164823
    IDEAL LUX HOT AP2 BRUNITO 164823
    Cena promocyjna 307,11 zł Regular Price 420,70 zł
  11. IDEAL LUX HOT AP2 CROMO 094182
    IDEAL LUX HOT AP2 CROMO 094182
    Cena promocyjna 307,11 zł Regular Price 420,70 zł
  12. IDEAL LUX HOT AP2 NERO 095998
    IDEAL LUX HOT AP2 NERO 095998
    Cena promocyjna 307,11 zł Regular Price 420,70 zł
  13. IDEAL LUX HOT AP2 RAME 164847
    IDEAL LUX HOT AP2 RAME 164847
    Cena promocyjna 307,11 zł Regular Price 420,70 zł
  14. IDEAL LUX MOUSE AP2 BIANCO 073545
    IDEAL LUX MOUSE AP2 BIANCO 073545
    Cena promocyjna 487,49 zł Regular Price 667,80 zł
  15. IDEAL LUX MOUSE AP2 NERO 156705
    IDEAL LUX MOUSE AP2 NERO 156705
    Cena promocyjna 487,49 zł Regular Price 667,80 zł
  16. IDEAL LUX RUDY AP2 BLACK - CZARNA 229034
    IDEAL LUX RUDY AP2 BLACK - CZARNA 229034
    Cena promocyjna 383,91 zł Regular Price 525,90 zł
  17. IDEAL LUX RUDY AP2 WHITE - BIAŁA 229041
    IDEAL LUX RUDY AP2 WHITE - BIAŁA 229041
    Cena promocyjna 383,91 zł Regular Price 525,90 zł
  18. IDEAL LUX SKY AP2 BIANCO 126883
    IDEAL LUX SKY AP2 BIANCO 126883
    Cena promocyjna 445,30 zł Regular Price 610,00 zł
  19. IDEAL LUX SPOT AP2 BIANCO 156736
    IDEAL LUX SPOT AP2 BIANCO 156736
    Cena promocyjna 199,58 zł Regular Price 273,40 zł
  20. IDEAL LUX SPOT AP2 NERO 156743
    IDEAL LUX SPOT AP2 NERO 156743
    Cena promocyjna 199,58 zł Regular Price 273,40 zł
na stronę