W sobotę 25.07.2026r. nasz sklep stacjonarny będzie nieczynny. Zapraszamy do zakupów online.

 

W związku z przerwą wakacyjną zamówienia na produkty marki SIGMA będą realizowane od 3 sierpnia zgodnie z terminem podanym przy produktach. 

W związku z przerwą wakacyjną zamówienia na produkty marki COSMOLIGHT będą realizowane od 10 sierpnia zgodnie z terminem podanym przy produktach. 

 

SPRAWDŹ DODATKOWE RABATY NA ZAKUPY

 

 

IDEAL LUX

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 41-80 z 151

Ustaw kierunek malejący
  1. IDEAL LUX 345253 WAVES lampa wisząca
    IDEAL LUX 345253 WAVES lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 266,55 zł Regular Price 1 735,00 zł
  2. IDEAL LUX 345284 WAVES lampa wisząca
    IDEAL LUX 345284 WAVES lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 592,86 zł Regular Price 2 182,00 zł
  3. IDEAL LUX 346540 MAPA CLEAR lampa wisząca
    IDEAL LUX 346540 MAPA CLEAR lampa wisząca
    Cena promocyjna 365,00 zł Regular Price 500,00 zł
  4. IDEAL LUX 346557 MAPA CLEAR lampa wisząca
    IDEAL LUX 346557 MAPA CLEAR lampa wisząca
    Cena promocyjna 633,64 zł Regular Price 868,00 zł
  5. IDEAL LUX 346564 MAPA CLEAR lampa wisząca
    IDEAL LUX 346564 MAPA CLEAR lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 036,60 zł Regular Price 1 420,00 zł
  6. IDEAL LUX 346571 MAPA CLEAR lampa wisząca
    IDEAL LUX 346571 MAPA CLEAR lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 842,52 zł Regular Price 2 524,00 zł
  7. IDEAL LUX 346588 MAPA CLEAR lampa wisząca
    IDEAL LUX 346588 MAPA CLEAR lampa wisząca
    Cena promocyjna 2 457,18 zł Regular Price 3 366,00 zł
  8. IDEAL LUX 346939 CUTE lampa stołowa
    IDEAL LUX 346939 CUTE lampa stołowa
    Cena promocyjna 326,31 zł Regular Price 447,00 zł
  9. IDEAL LUX 349077 GAME oprawa wpuszczana
    IDEAL LUX 349077 GAME oprawa wpuszczana
    Cena promocyjna 134,32 zł Regular Price 184,00 zł
  10. IDEAL LUX 349084 GAME oprawa wpuszczana
    IDEAL LUX 349084 GAME oprawa wpuszczana
    Cena promocyjna 134,32 zł Regular Price 184,00 zł
  11. IDEAL LUX 359526 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359526 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 113,25 zł Regular Price 1 525,00 zł
  12. IDEAL LUX 359571 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359571 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 113,25 zł Regular Price 1 525,00 zł
  13. IDEAL LUX 359588 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359588 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 113,25 zł Regular Price 1 525,00 zł
  14. IDEAL LUX 359632 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359632 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 189,90 zł Regular Price 1 630,00 zł
  15. IDEAL LUX 359670 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359670 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 189,90 zł Regular Price 1 630,00 zł
  16. IDEAL LUX 359694 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359694 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 189,90 zł Regular Price 1 630,00 zł
  17. IDEAL LUX 359748 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359748 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 458,54 zł Regular Price 1 998,00 zł
  18. IDEAL LUX 359793 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359793 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 458,54 zł Regular Price 1 998,00 zł
  19. IDEAL LUX 359816 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359816 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 1 458,54 zł Regular Price 1 998,00 zł
  20. IDEAL LUX 359960 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 359960 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 383,98 zł Regular Price 526,00 zł
  21. IDEAL LUX 360003 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 360003 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 421,94 zł Regular Price 578,00 zł
  22. IDEAL LUX 360034 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 360034 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 421,94 zł Regular Price 578,00 zł
  23. IDEAL LUX 360041 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 360041 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 421,94 zł Regular Price 578,00 zł
  24. IDEAL LUX 360058 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 360058 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 460,63 zł Regular Price 631,00 zł
  25. IDEAL LUX 360072 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 360072 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 460,63 zł Regular Price 631,00 zł
  26. IDEAL LUX 360089 KALIQUE lampa wisząca
    IDEAL LUX 360089 KALIQUE lampa wisząca
    Cena promocyjna 460,63 zł Regular Price 631,00 zł
  27. IDEAL LUX ABC SP1 TRIANGLE 207834
    IDEAL LUX ABC SP1 TRIANGLE 207834
    Cena promocyjna 460,63 zł Regular Price 631,00 zł
  28. IDEAL LUX AMADEUS SP6 168753
    IDEAL LUX AMADEUS SP6 168753
    Cena promocyjna 1 842,59 zł Regular Price 2 524,10 zł
  29. IDEAL LUX ARIZONA PL2 214498
    IDEAL LUX ARIZONA PL2 214498
    Cena promocyjna 863,74 zł Regular Price 1 183,20 zł
  30. IDEAL LUX ARIZONA SP5 214481
    IDEAL LUX ARIZONA SP5 214481
    Cena promocyjna 1 996,19 zł Regular Price 2 734,50 zł
  31. IDEAL LUX AUDI-80 SP5 031743
    IDEAL LUX AUDI-80 SP5 031743
    Cena promocyjna 1 708,27 zł Regular Price 2 340,10 zł
  32. IDEAL LUX AUDI-80 SP8 031750
    IDEAL LUX AUDI-80 SP8 031750
    Cena promocyjna 2 380,02 zł Regular Price 3 260,30 zł
  33. IDEAL LUX BISTRO' SP1 PLATE 112336
    IDEAL LUX BISTRO' SP1 PLATE 112336
    Cena promocyjna 433,77 zł Regular Price 594,20 zł
  34. IDEAL LUX BISTRO' SP1 ROUND 120898
    IDEAL LUX BISTRO' SP1 ROUND 120898
    Cena promocyjna 817,67 zł Regular Price 1 120,10 zł
  35. IDEAL LUX BRIGITTA SP12 TRASPARENTE 199375
    IDEAL LUX BRIGITTA SP12 TRASPARENTE 199375
    Cena promocyjna 3 838,78 zł Regular Price 5 258,60 zł
  36. IDEAL LUX BRIGITTA SP8 TRASPARENTE 199382
    IDEAL LUX BRIGITTA SP8 TRASPARENTE 199382
    Cena promocyjna 2 879,12 zł Regular Price 3 944,00 zł
  37. IDEAL LUX CAESAR SP12 ORO 114743
    IDEAL LUX CAESAR SP12 ORO 114743
    Cena promocyjna 4 798,51 zł Regular Price 6 573,30 zł
  38. IDEAL LUX CAESAR SP6 ORO 114729
    IDEAL LUX CAESAR SP6 ORO 114729
    Cena promocyjna 3 071,04 zł Regular Price 4 206,90 zł
  39. IDEAL LUX CASANOVA SP8 TRASPARENTE 044255
    IDEAL LUX CASANOVA SP8 TRASPARENTE 044255
    Cena promocyjna 2 879,12 zł Regular Price 3 944,00 zł
  40. IDEAL LUX CELINE PL2 044279
    IDEAL LUX CELINE PL2 044279
    Cena promocyjna 188,12 zł Regular Price 257,70 zł
Strona
na stronę