LED LABS 14-0000-41 Złączka instalacyjna uniwersalna WAGO 5X4
SKU
LL-14-0000-41
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka do 5 dni roboczych
5,99 zł
Otwarcie i zamknięcie zacisku w złączkach jest szybkie i bardzo proste. Odchylenie dźwigni jest możliwe przy użyciu niewielkiej siły.
Złączka pozwala na szybki montaż wszystkich rodzajów przewodów (linkowe, jednodrutowe i wielodrutowe), o szerokim zakresie przekrojów (maks. do 4 mm2).
| Rodzaj przewodu |
jednodrutowy lub wielodrutowy |
| Łączna liczna zacisków | 5 |
| Łączna liczba potencjałów | 1 |
| Napięcie znamionowe EN | 450V |
| Napięcie znamionowe udarowe | 4kV |
| Prąd nominalny | 32A |
| Technika podłączenia przewodu | CAGE CLAMP® |
| Przekrój (przewód jedno/wielodrutowy) | od 0.14mm² do 4mm² |
| Przekrój (przewód linkowy) | od 0.14mm² do 4mm² |
| Długość odizolowania | ok. 11mm |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- LED LABS 14-0000-41 Złączka instalacyjna uniwersalna WAGO 5X45,99 zł
-
ONE LIGHT 10105H/B Marotu czarny wpust z oprawką GU10 MR16 10W dark lightCena promocyjna 44,70 zł Regular Price 57,31 zł -
-
-
-
PAULMANN 70266 Delta Profil końcówki 2 szt. aluminiumCena promocyjna 23,26 zł Regular Price 31,01 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili



Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








