PAULMANN PL3725 Promo Panel LED okrągły 1x6W 700lm 113mm 230V 3000K Biały
SKU
PAUL-3725
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 98,03 zł Regular Price 130,71 zł
Panel natynkowy, bardzo płaska konstrukcja, temperatura barwowa: 3000 K — ciepła biel
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 15000 h |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Wysokość | 14 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL3725 Promo Panel LED okrągły 1x6W 700lm 113mm 230V 3000K BiałyCena promocyjna 98,03 zł Regular Price 130,71 zł
-
EMIBIG 1163/4 LAMPA SUFITOWA LUKKA 4 BLACK/GRAFITCena promocyjna 463,20 zł Regular Price 579,00 zł -
LUMINEX 8075 plafon Dow white/chrome 4199,00 zł -
LABRA 3.0554 AURO BASE 60 x1 NT On-Off676,00 zł -
-
ALFA 63282 SETRA BLACK OP. OŚW. 6 PŁ E27Cena promocyjna 245,61 zł Regular Price 307,01 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








