PAULMANN PL3726 Promo Panel LED okrągły 1x12W 1400lm 160mm 230V 3000K Biały
SKU
PAUL-3726
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 122,63 zł Regular Price 163,51 zł
Panel natynkowy, bardzo płaska konstrukcja, temperatura barwowa: 3000 K — ciepła biel
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 15000 h |
| Strumień świetlny | 1.120 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Wysokość | 14 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL3726 Promo Panel LED okrągły 1x12W 1400lm 160mm 230V 3000K BiałyCena promocyjna 122,63 zł Regular Price 163,51 zł
-
-
SIGMA 40832 BROS plafon 3 czarnyCena promocyjna 176,68 zł Regular Price 232,47 zł -
-
ALFA 63228 LENSI OP. OŚW. 6 PŁCena promocyjna 214,91 zł Regular Price 268,63 zł -
ELSTEAD Frida FRIDA-F 1 Light Ceiling LightCena promocyjna 274,54 zł Regular Price 305,04 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








