PAULMANN PL66744 Spotlight Carolina max. 2x10W GU10 Nikiel Mat 230V Metal
SKU
PAUL-66744
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 102,32 zł Regular Price 136,42 zł
Ruchoma oprawa ułatwia zmianę kierunku świecenia, można dobrać dowolne źródło światła, nie zapomnij: zamów również kompatybilne źródła światła!
| Montaż | Ściana |
|---|
| Oprawka | GU10 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Nikiel matowy |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Długość | 80 mm |
| Szerokość | 305 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Wysokość | 124 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do kuchni | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Do jadalni | TAK |
| Do biura | TAK |
| Do pokoju dziecięcego | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL66744 Spotlight Carolina max. 2x10W GU10 Nikiel Mat 230V MetalCena promocyjna 102,32 zł Regular Price 136,42 zł
-
-
POLUX 324719 Lampa ścienno-sufitowa TURYN 2 czarna GU10 ruchoma IP44Cena promocyjna 87,80 zł Regular Price 107,07 zł -
EMIBIG 964/4 LAMPA SUFITOWA HIRO 4 BL/CHROMECena promocyjna 319,20 zł Regular Price 399,00 zł -
-
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie





