PAULMANN PL78919 Jarina Kinkiet LED 4,5W/1,6W Biały 230V Metal
SKU
PAUL-78919
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 513,79 zł Regular Price 685,05 zł
Lampa ścienna 230 V, świetnie sprawdzi się jako lampa do czytania, wydajna technologia LED
| Materiał | Metal |
|---|
| Kolor | Biały |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 440/160 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Szerokość | 350 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL78919 Jarina Kinkiet LED 4,5W/1,6W Biały 230V MetalCena promocyjna 513,79 zł Regular Price 685,05 zł
-
-
ECRYSTAL KIN-02 Galaxy-black SPS (SPECTRA Swarovski)Cena promocyjna 2 602,94 zł Regular Price 3 253,68 zł -
DAR SEV0950 SEVILLE 2LT WB POL CHR CRYSTALCena promocyjna 722,93 zł Regular Price 903,66 zł -
-
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili



Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








