PAULMANN PL78920 Devara Kinkiet max. 1x40W E27Czarny 230V Metal
SKU
PAUL-78920
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 373,70 zł Regular Price 498,26 zł
Lampa ścienna 230 V, świetnie sprawdzi się jako lampa do czytania, nie zapomnij: zamów również kompatybilne źródła światła!
| Oprawka | E27 |
|---|
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności | II |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL78920 Devara Kinkiet max. 1x40W E27Czarny 230V MetalCena promocyjna 373,70 zł Regular Price 498,26 zł
-
EGLO PLANET 1 83163 oprawa ścienna49,90 zł -
ASTRO 1451002 Conic lampa ścienna czarny1 202,00 zł -
-
-
LUCES EXCLUSIVAS CUZCO LE44312 kinkiet382,00 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili



Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








