PAULMANN PL79744 Neordic Yva Lampa wisząca max. 1x20W E27 230V Szkło/Drewno
SKU
PAUL-79744
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 373,70 zł Regular Price 498,26 zł
| Zawiera źródło światła | Nie |
|---|
| Źródło światła | Inne |
| Moc źródła światła | 20 W |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Oprawka | E27 |
| Materiał | Drewno, szkło |
| Kolor | Drewno, Przezroczysty |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Zawiera osprzęt | Nie |
| Klasa ochronności | II |
| Podział światła | Asymetryczny |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Barwa światła | Biały |
| Średnica zewnętrzna | 180 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do kuchni | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Do jadalni | TAK |
| Do biura | TAK |
| Do pokoju dziecięcego | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL79744 Neordic Yva Lampa wisząca max. 1x20W E27 230V Szkło/DrewnoCena promocyjna 373,70 zł Regular Price 498,26 zł
-
HELLUX 8553254 Lampa wisząca Bolla fi40 beżCena promocyjna 308,69 zł Regular Price 342,99 zł -
NOWODVORSKI 10306 KIER M lampa wisząca239,00 zł -
-
-
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








