PAULMANN PL79748 Neordic Tasja Lampa wisząca max. 1x20W E27 230V Czarny/Miedź Metal
SKU
PAUL-79748
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 326,90 zł Regular Price 435,87 zł
Oprawa oświetleniowa w stylu „Urban Jungle”, można ją łączyć ze wszystkimi oprawami Neordic, można dobrać dowolne źródła światła, nie zapomnij: zamów również kompatybilne źródła światła!
| Oprawka | E27 |
|---|
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny, Miedziany |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności | II |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Długość | 120 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Wysokość | 1100 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do kuchni | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Do jadalni | TAK |
| Do biura | TAK |
| Do pokoju dziecięcego | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL79748 Neordic Tasja Lampa wisząca max. 1x20W E27 230V Czarny/Miedź MetalCena promocyjna 326,90 zł Regular Price 435,87 zł
-
RECCAGNI ANGELO 8400 L.8400/16571,00 zł -
SIGMA 33693 Vendo 5 lampa wisząca czarny,mosiądzCena promocyjna 480,49 zł Regular Price 632,22 zł -
ELSTEAD Gentry HK-GENTRY-P-M-PN 4 Light Medium Pendant - Polished NickelCena promocyjna 2 571,30 zł Regular Price 2 857,00 zł -
ALFA 62168 bella gold op. ośw. 3 płCena promocyjna 188,93 zł Regular Price 236,16 zł -
ALFA 60918 velian black op. ośw. 1 płCena promocyjna 121,62 zł Regular Price 152,03 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili



Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








