PAULMANN PL79795 Carpo Panel LED Regulacja temperatury 225mm 13W 230V Biały Mat Metal
SKU
PAUL-79795
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 216,30 zł Regular Price 288,40 zł
Funkcja ściemniania, zintegrowane źródło światła LED, równomierne oświetlenie pomieszczenia dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii LED, wysoka wydajność świetlna umożliwiająca oświetlanie całych obszarów, satynowana osłona z tworzywa sztucznego rozpraszająca światło
| Materiał | Metal |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 1.050 lm |
| Temperatura barwowa | 2300 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Wysokość | 38 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL79795 Carpo Panel LED Regulacja temperatury 225mm 13W 230V Biały Mat MetalCena promocyjna 216,30 zł Regular Price 288,40 zł
-
LABRA 2.1493 GEIT NT edge.LED 12W Switch/DALI1 158,00 zł -
-
-
MAYTONI Lampa sufitowa MOD015CL-L80WK3 078,00 zł -
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








