PAULMANN PL79799 Carpo Panel LED Regulacja temperatury 300mm 16W 230V Biały Mat Metal
SKU
PAUL-79799
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 259,53 zł Regular Price 346,04 zł
Funkcja ściemniania, zintegrowane źródło światła LED, równomierne oświetlenie pomieszczenia dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii LED, wysoka wydajność świetlna umożliwiająca oświetlanie całych obszarów, satynowana osłona z tworzywa sztucznego rozpraszająca światło
| Materiał | Metal |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 1.400 lm |
| Temperatura barwowa | 2300 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Wysokość | 38 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL79799 Carpo Panel LED Regulacja temperatury 300mm 16W 230V Biały Mat MetalCena promocyjna 259,53 zł Regular Price 346,04 zł
-
EMIBIG 1258/3 LAMPA SUFITOWA SOPRA 3 WH OPALCena promocyjna 343,20 zł Regular Price 429,00 zł -
GLASS LPS L17 555/11/4 Ni9 598,00 zł -
ALFA 62380 PANDA GOLD OP.OŚW. 3 PŁCena promocyjna 335,16 zł Regular Price 441,00 zł -
-
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








