PAULMANN PL79800 Carpo Panel LED Regulacja temperatury 300x300mm 16W 230V Chrom Mat Metal
SKU
PAUL-79800
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 259,53 zł Regular Price 346,04 zł
Funkcja ściemniania, zintegrowane źródło światła LED, równomierne oświetlenie pomieszczenia dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii LED, wysoka wydajność świetlna umożliwiająca oświetlanie całych obszarów, satynowana osłona z tworzywa sztucznego rozpraszająca światło
| Materiał | Metal |
|---|
| Kolor | Chrom matowy |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 1.400 lm |
| Temperatura barwowa | 2300 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Długość | 300 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 38 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL79800 Carpo Panel LED Regulacja temperatury 300x300mm 16W 230V Chrom Mat MetalCena promocyjna 259,53 zł Regular Price 346,04 zł
-
-
-
SIGMA 32406 MERCI 3 plafon czarnyCena promocyjna 231,83 zł Regular Price 305,04 zł -
-
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








