PAULMANN PL79816 Velora Panel LED 225x225mm 13W 230V Biały Mat Metal
SKU
PAUL-79816
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 311,31 zł Regular Price 415,08 zł
Równomierne oświetlenie pomieszczenia dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii LED, wyjątkowa płaska budowa, zintegrowane źródło światła LED, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Materiał | Metal |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 1.2 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Szerokość | 225 mm |
| Głębokość | 225 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL79816 Velora Panel LED 225x225mm 13W 230V Biały Mat MetalCena promocyjna 311,31 zł Regular Price 415,08 zł
-
MAYTONI Lampa wpuszczana DL058-7W3K-B172,00 zł -
-
-
ONE LIGHT 11207C/B/W Kasandria czarny wpust COB LED 3000K 2x7WCena promocyjna 279,10 zł Regular Price 357,82 zł -
IDEAL LUX 319674 GAME TRIMLESS SQUARE 11W 3000K BK OPRAWA WPUSZCZANA czarnyCena promocyjna 191,92 zł Regular Price 262,90 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








