PAULMANN PL79819 Velora Panel LED 600x300mm 29W 230V Biały Mat Metal
SKU
PAUL-79819
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 570,29 zł Regular Price 760,39 zł
Równomierne oświetlenie pomieszczenia dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii LED, wyjątkowa płaska budowa, zintegrowane źródło światła LED, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Materiał | Metal |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 2.66 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL79819 Velora Panel LED 600x300mm 29W 230V Biały Mat MetalCena promocyjna 570,29 zł Regular Price 760,39 zł
-
-
MAYTONI DL008-2-02-B Downlight Metal Modern Downlight BlackCena promocyjna 135,20 zł Regular Price 208,00 zł -
-
PAULMANN 93554 Oprawy meblowe LED 3x4,5W 65mm białeCena promocyjna 471,02 zł Regular Price 628,02 zł -
Nordlux 2110360101 Oprawa podtynkowa STAKE LED BiałyCena promocyjna 73,89 zł Regular Price 105,55 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








