PAULMANN PL92491 Viby oświetlenie akumulatorowe nocne 60lm 3000K Biały
SKU
PAUL-92491
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 74,60 zł Regular Price 99,46 zł
Z czujnikiem zmierzchowym, zintegrowane źródło światła LED, temperatura barwowa: 2700K — ciepła biel
| Montaż | Uniwersalny |
|---|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności | III |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 30 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 37 mm |
| Szerokość | 110 mm |
| Głębokość | 37 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Do jadalni | TAK |
| Do biura | TAK |
| Do pokoju dziecięcego | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL92491 Viby oświetlenie akumulatorowe nocne 60lm 3000K BiałyCena promocyjna 74,60 zł Regular Price 99,46 zł
-
BRILLIANT 94556/63 Erena lampa stojącaCena promocyjna 414,09 zł Regular Price 517,61 zł -
-
PAULMANN PL78910 Lampa stołowa Numis LED 11W regulacja temperatury Ściemnialne, ładowanie bezprzewodoweCena promocyjna 737,40 zł Regular Price 983,20 zł -
-
BRILLIANT HOBBY 10802/11 LAMPA STOJĄCA - BIURKOWACena promocyjna 139,95 zł Regular Price 174,94 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








