PAULMANN PL92964 Oprawa wbudowana Nova Plus Zigbee Coin RGBW ruchoma LED 1x7W 230V 51mm Żelazo Szczotkowane/Aluminium
Możliwość sterowania za pomocą pilota Smart Home Zigbee, Możliwość sterowania za pomocą usługi Smart Friends Box przy użyciu bezpłatnej aplikacji Smart Friends dostępnej w systemach iOS i Android, kompatybilność z: Amazon Alexa Echo Plus (drugiej generacji), Philips Hue Bridge 2 (z wyjątkiem: Hue Entertainment), Osram Lightify i z innymi systemami, jednocześnie nadal można włączać/wyłączać oświetlenie przełącznikiem, dwukierunkowy przesył danych, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V, zmiana koloru w ramach palety RGBW, temperatura barwowa: 2700 K — ciepła biel
| Materiał | Aluminium cynk |
|---|
| Kolor | Żelazo szczotkowane |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP23 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Klasa efektywności energe | A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 85 lm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Do salonu | TAK |
| Do kuchni | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Do biura | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
- PAULMANN PL92964 Oprawa wbudowana Nova Plus Zigbee Coin RGBW ruchoma LED 1x7W 230V 51mm Żelazo Szczotkowane/AluminiumCena promocyjna 240,45 zł Regular Price 320,60 zł
-
ASTRO 1326043 Kos Square II spot biały585,00 zł -
ONE LIGHT 50105TG/W Plintri biały wpust z oprawką GU10Cena promocyjna 34,88 zł Regular Price 44,72 zł -
-
Orlicki Design Faro II Nero 83422225,00 zł -
ONE LIGHT 10103B/AL/W Kato wpust COB LED 3000K aluminium / 700mACena promocyjna 47,97 zł Regular Price 61,50 zł





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








