PAULMANN PL92977 Oprawa wbudowana Nova stałe LED IP44 1x6,5W 4000K 230V GU10 51mm Żelazo Szczotkowane/ Aluminium
SKU
PAUL-92977
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 57,76 zł Regular Price 77,01 zł
W komplecie wymienne źródło światła LED, temperatura barwowa: 4000 K — neutralna biel — źródło światła można łatwo zamontować bez pierścienia zabezpieczającego, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Oprawka | GU10 |
|---|
| Materiał | Aluminium cynk |
| Kolor | Żelazo szczotkowane |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A+ |
| Średnia trwałość | 15000 h |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL92977 Oprawa wbudowana Nova stałe LED IP44 1x6,5W 4000K 230V GU10 51mm Żelazo Szczotkowane/ AluminiumCena promocyjna 57,76 zł Regular Price 77,01 zł
-
PAULMANN PL99933 Zestaw Calla IP65 ściemniana ruchoma LED 560lm 4000K 3x6,5W 230V Chrom MatCena promocyjna 238,14 zł Regular Price 317,52 zł -
-
EGLO PINEDA 95851169,90 zł -
-
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili



Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








