PAULMANN PL92981 Oprawa wbudowana Nova stałe LED IP44 3st ściemnianie 1x6,5W 4000K GU10 51mm Żelazo Szczotkowane/ Aluminium
SKU
PAUL-92981
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 72,20 zł Regular Price 96,26 zł
Możliwość ściemniania za pomocą standardowego przełącznika oświetlenia, trzy poziomy ściemniania, zawiera wymienną źródło światła LED, temperatura barwowa: 4000 K — neutralna biel — źródło światła można łatwo zamontować bez pierścienia zabezpieczającego, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Oprawka | GU10 |
|---|
| Materiał | Aluminium cynk |
| Kolor | Żelazo szczotkowane |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A+ |
| Średnia trwałość | 15000 h |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL92981 Oprawa wbudowana Nova stałe LED IP44 3st ściemnianie 1x6,5W 4000K GU10 51mm Żelazo Szczotkowane/ AluminiumCena promocyjna 72,20 zł Regular Price 96,26 zł
-
-
PAULMANN PL93406 Oprawa wbudowana Cole Coin 3-st ścimnianie LED 3x6,5W 2700K 230V Biały/Złoty-Mat /Tworzywo sztuczneCena promocyjna 326,90 zł Regular Price 435,87 zł -
-
ONE LIGHT 10105ALG/W Jalia biały wpust z oprawką GU10 MR16 50W dark lightCena promocyjna 52,34 zł Regular Price 67,10 zł -
MAYTONI DL049-01WG Downlight Reif Downlight White with GoldCena promocyjna 44,20 zł Regular Price 68,00 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili



Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








