PAULMANN PL93407 Oprawa wbudowana Cole Coin 3-st ścimnianie LED 1x6,5W 2700K 230V Cz/Srebrny-Mat /Tworzywo sztuczne
SKU
PAUL-93407
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 116,75 zł Regular Price 155,67 zł
Możliwość ściemniania za pomocą standardowego przełącznika oświetlenia, trzy poziomy ściemniania, wymienne źródło światła LED, temperatura barwowa: 2700 K — ciepła biel, stopień ochrony IP: IP44, ochrona przed zachlapaniem, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Materiał | Tworzywo sztuczne, aluminium cynk |
|---|
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Klasa efektywności energe | A+ |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 460 lm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL93407 Oprawa wbudowana Cole Coin 3-st ścimnianie LED 1x6,5W 2700K 230V Cz/Srebrny-Mat /Tworzywo sztuczneCena promocyjna 116,75 zł Regular Price 155,67 zł
-
Kolarz SOLARIS 0215.11E.5.SSsTCena promocyjna 421,00 zł Regular Price 512,30 zł -
PAULMANN PL92986 Zestaw Oprawa wbudowana 3-st ściemnianie ruchoma LED 3x7W 3000K 230V Chrom Mat/Tworzywo sztuczneCena promocyjna 133,33 zł Regular Price 177,77 zł -
-
ASTRO 1474001 Ottawa spot czarny673,00 zł -
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








