PAULMANN PL93409 Oprawa wbudowana Cole Coin 3-st ścimnianie LED 1x6,5W 2700K 230V Bia/Srebrny-Mat /Tworzywo sztuczne
SKU
PAUL-93409
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 116,75 zł Regular Price 155,67 zł
Możliwość ściemniania za pomocą standardowego przełącznika oświetlenia, trzy poziomy ściemniania, wymienne źródło światła LED, temperatura barwowa: 2700 K — ciepła biel, stopień ochrony IP: IP44, ochrona przed zachlapaniem, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Materiał | Tworzywo sztuczne, aluminium cynk |
|---|
| Kolor | Biały, Srebrny |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Klasa efektywności energe | A+ |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 460 lm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL93409 Oprawa wbudowana Cole Coin 3-st ścimnianie LED 1x6,5W 2700K 230V Bia/Srebrny-Mat /Tworzywo sztuczneCena promocyjna 116,75 zł Regular Price 155,67 zł
-
-
-
-
-
ONE LIGHT 10107H/W/C Katikas biały wpust COB LED IP65 4000K 7W dark lightCena promocyjna 139,54 zł Regular Price 178,90 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








