PAULMANN PL93415 Zestaw oprawa wbudowana Cymbal Coin stałe Ściemnialne LED 3x6,8W/530lm 230V 2700K Biały Mat
SKU
PAUL-93415
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 397,04 zł Regular Price 529,38 zł
Zestaw trzech opraw z modułem LED, możliwość ściemniania, stopień ochrony IP: IP44, ochrona przed zachlapaniem, temperatura barwowa: 2700 K — ciepła biel, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa efektywności energe | A |
| Zużycie energii 1000h | 7 kWh |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 463 lm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Wysokość | 50 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do kuchni | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Do biura | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL93415 Zestaw oprawa wbudowana Cymbal Coin stałe Ściemnialne LED 3x6,8W/530lm 230V 2700K Biały MatCena promocyjna 397,04 zł Regular Price 529,38 zł
-
ONE LIGHT 10105M/W/B Kanawi biały wpust z czarnym odbłyśnikiem i oprawką GU10 MR16 10W dark lightCena promocyjna 52,34 zł Regular Price 67,10 zł -
-
-
-
ONE LIGHT 10120G/W/W Symi 3 biała wpuszczana oprawa typu downlight LED IP65 3000K 20WCena promocyjna 279,10 zł Regular Price 357,82 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








