PAULMANN PL93680 Zestaw Oprawa wbudowana Nova Plus Coin ściemniana ruchoma LED 3x6,8W 633lm 2700K Aluminium
SKU
PAUL-93680
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 481,08 zł Regular Price 641,44 zł
Bardzo płaska oprawa — można ją zamontować nawet w bardzo płytkich otworach montażowych o głębokości od 30 do 35 mm, temperatura barwowa: 2700 K — ciepła biel, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Materiał | Alu |
|---|
| Kolor | Alu |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP23 |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa efektywności energe | A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 425 lm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Długość | 84 mm |
| Szerokość | 84 mm |
| Głębokość | 84 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do kuchni | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Do biura | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL93680 Zestaw Oprawa wbudowana Nova Plus Coin ściemniana ruchoma LED 3x6,8W 633lm 2700K AluminiumCena promocyjna 481,08 zł Regular Price 641,44 zł
-
PAULMANN PL92979 Zestaw Oprawa wbudowana Nova stałe LED IP44 3x6,5W 4000K 230V GU10 51mm Żelazo Szczotkowane/ AluminiumCena promocyjna 154,01 zł Regular Price 205,34 zł -
-
ONE LIGHT 11105GU/W Matikoloni biały wpust z oprawką GU10 MR16Cena promocyjna 27,48 zł Regular Price 35,23 zł -
ASTRO Minima IP65 1249012 Downlights154,00 zł -
Paulmann 93902 PremEBL CoinSlim dim rd schw LED1x6,8W ACena promocyjna 171,47 zł Regular Price 228,63 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








