PAULMANN PL93681 Oprawa wbudowana Nova Plus Coin IP65 ściemniana ruchoma LED 1x6,8W 633lm 2700K Biały Mat/Alumiunium
SKU
PAUL-93681
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 192,50 zł Regular Price 256,67 zł
Bardzo płaska oprawa — można ją zamontować nawet w bardzo płytkich otworach montażowych o głębokości od 30 do 35 mm, temperatura barwowa: 2700 K — ciepła biel, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Materiał | Aluminium |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa efektywności energe | A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 425 lm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Do salonu | TAK |
| Do kuchni | TAK |
| Do łazienki | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL93681 Oprawa wbudowana Nova Plus Coin IP65 ściemniana ruchoma LED 1x6,8W 633lm 2700K Biały Mat/AlumiuniumCena promocyjna 192,50 zł Regular Price 256,67 zł
-
-
WYPRZEDAŻ KANLUX 23521 IMBER LED CW punktowy,świetlny akcent ledCena promocyjna 30,70 zł Regular Price 34,10 zł -
OXYLED 892626 STILLO RO 8W KOLOR CZARNY258,00 zł -
IDEAL LUX SWING FI1 NICKEL 083148Cena promocyjna 49,93 zł Regular Price 68,40 zł -
ASTRO Minima Round 1249015 Downlights121,00 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








