PAULMANN PL93685 Oprawa wbudowana Nova Plus Coin IP65 ściemniana ruchoma LED 1x6,8W 633lm 2700K Biały Mat Chrom/Aluminium
SKU
PAUL-93685
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 192,50 zł Regular Price 256,67 zł
Bardzo płaska oprawa — można ją zamontować nawet w bardzo płytkich otworach montażowych o głębokości od 30 do 35 mm, temperatura barwowa: 2700 K — ciepła biel, do bezpośredniego podłączania w instalacjach 230 V
| Materiał | Aluminium |
|---|
| Kolor | Biały mat, Chrom |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa efektywności energe | A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 425 lm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Do salonu | TAK |
| Do kuchni | TAK |
| Do łazienki | TAK |
| Do przedpokoju | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL93685 Oprawa wbudowana Nova Plus Coin IP65 ściemniana ruchoma LED 1x6,8W 633lm 2700K Biały Mat Chrom/AluminiumCena promocyjna 192,50 zł Regular Price 256,67 zł
-
WYPRZEDAŻ IDEAL LUX BLUES SQUARE TRASPARENTE 114019Cena promocyjna 92,05 zł Regular Price 131,50 zł -
-
PAULMANN 93462 Zestaw Nova Coin okrągłe stałe LED 3x6,5W 2700K 230V Alu-tocz/aluCena promocyjna 250,35 zł Regular Price 333,80 zł -
-
ONE LIGHT 10103BTR/B/W Lakatamia wpust LED z białym pierścieniem i czarnym odbłyśnikiem 3000K 3W dark lightCena promocyjna 104,66 zł Regular Price 134,18 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








