PAULMANN PL94234 Outdoor Solar oprawa elewacji IP44 3000K Metal/Tworzywo sztuczne Szary
SKU
PAUL-94234
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 49,55 zł Regular Price 66,07 zł
Stopień ochrony IP: IP44, ochrona przed zachlapaniem, temperatura barwowa: 3000 K — ciepła biel, z czujnikiem zmierzchowym, w zestawie włącznik/wyłącznik oraz akumulatory
| Montaż | Ściana |
|---|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Antracyt |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 10000 h |
| Strumień świetlny | 2 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 20 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Głębokość | 20 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94234 Outdoor Solar oprawa elewacji IP44 3000K Metal/Tworzywo sztuczne SzaryCena promocyjna 49,55 zł Regular Price 66,07 zł
-
-
-
IDEUS 04731 HERBI LED 0,2W GREEN WW Lampa solarna LEDCena promocyjna 19,62 zł Regular Price 24,53 zł -
GLOBO 33700-120 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 59,20 zł Regular Price 91,00 zł -
GLOBO 33026 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 55,99 zł Regular Price 74,65 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie







