PAULMANN PL94239 Outdoor Solar Aron IP67 3000K Metal czujnik ruchu 10/80lm 20*10cm
SKU
PAUL-94239
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 335,19 zł Regular Price 446,92 zł
Automatyczne przełączanie z wbudowanym czujnikiem ruchu, z czujnikiem zmierzchowym, system zabezpieczający: IP67 — do użytku w pomieszczeniach wilgotnych i na zewnątrz
| Montaż | Podłogowy |
|---|
| Materiał | Stal szlachetna, tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 40 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 100 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 36,5 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94239 Outdoor Solar Aron IP67 3000K Metal czujnik ruchu 10/80lm 20*10cmCena promocyjna 335,19 zł Regular Price 446,92 zł
-
-
IDEUS 04596 BOLA LED C 0,2W CLEAR WW Lampa solarna LEDCena promocyjna 24,58 zł Regular Price 30,72 zł -
WYPRZEDAŻ GLOBO SOLAR 33699-12 LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 18,88 zł Regular Price 25,17 zł -
GLOBO 36515 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 100,43 zł Regular Price 133,90 zł -
PAULMANN 93765 Solar LED podświetlenie nr domu IP44 1x0,2WCena promocyjna 217,10 zł Regular Price 289,47 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie







