PAULMANN PL94246 Outdoor Solar Kinkiet Ryse IP44 3000K 100lm czujnik ruchu Antracyt
SKU
PAUL-94246
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 164,88 zł Regular Price 219,84 zł
Czas ładowania wynoszący 6–8 godzin w zależności od ekspozycji na promieniowanie słoneczne, świeci od 8 do 10 godzin, temperatura barwowa: 3000 K — ciepła biel, IP44 — zabezpieczenie przed zachlapaniem wodą, można stosować nawet na zewnątrz
| Montaż | Ściana |
|---|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Antracyt |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 30 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 147 mm |
| Szerokość | 154 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Wysokość | 41 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94246 Outdoor Solar Kinkiet Ryse IP44 3000K 100lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 164,88 zł Regular Price 219,84 zł
-
PAULMANN PL94249 Outdoor Solar Słupek Ryse IP44 3000K 100lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 239,39 zł Regular Price 319,18 zł -
GLOBO SOLAR 36638SA LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 58,77 zł Regular Price 78,36 zł -
WYPRZEDAŻ GLOBO SOLAR 33536-12 LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 25,17 zł Regular Price 33,56 zł -
-
POLUX 328656 Girlanda solarna LED PARTY SOLAR 10m 2700K z pilotemCena promocyjna 110,84 zł Regular Price 135,17 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








