PAULMANN PL94252 Outdoor Solar Słupek Soley IP44 3000K 100lm czujnik ruchu Antracyt
SKU
PAUL-94252
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 479,03 zł Regular Price 638,70 zł
Czas ładowania wynoszący 6–8 godzin w zależności od ekspozycji na promieniowanie słoneczne, świeci od 8 do 10 godzin, temperatura barwowa: 3000K — ciepła biel, stopień ochrony IP: IP44 — zabezpieczenie przed zachlapaniem
| Materiał | Tworzywo sztuczne, metal |
|---|
| Kolor | Antracyt |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 40 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 128 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Głębokość | 128 mm |
| Wysokość | 848 mm |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94252 Outdoor Solar Słupek Soley IP44 3000K 100lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 479,03 zł Regular Price 638,70 zł
-
-
GLOBO SOLAR 33889 LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 84,08 zł Regular Price 112,10 zł -
GLOBO 33706-10 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 53,09 zł Regular Price 70,79 zł -
GLOBO 36820 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 67,58 zł Regular Price 90,11 zł -
RL MACAPA SOLAR R23066101 lampa solarna175,00 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








