PAULMANN PL94260 Outdoor Solar Kinkiet Ilias IP44 3000K 100lm czujnik ruchu Antracyt
SKU
PAUL-94260
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 383,14 zł Regular Price 510,85 zł
Automatyczne włączanie/wyłączanie dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, czas ładowania wynoszący 6–8 godzin w zależności od ekspozycji na promieniowanie słoneczne, świeci od 8 do 10 godzin, temperatura barwowa: 3000K — ciepła biel, stopień ochrony IP: IP44 — zabezpieczenie przed zachlapaniem
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Kolor | Antracyt |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 50 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 175 mm |
| Szerokość | 73 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Wysokość | 261 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94260 Outdoor Solar Kinkiet Ilias IP44 3000K 100lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 383,14 zł Regular Price 510,85 zł
-
POLUX 330123 Lampa LED K1 solarna + USB-C, IPX4Cena promocyjna 40,05 zł Regular Price 48,84 zł -
GLOBO 33802-12 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 62,55 zł Regular Price 83,40 zł -
RL COBRE R24716132 lampa solarna195,00 zł -
-
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie






