PAULMANN PL94264 Outdoor Solar Kinkiet Eloise IP44 3000K 100lm czujnik ruchu Antracyt
SKU
PAUL-94264
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 287,24 zł Regular Price 382,99 zł
Automatyczne włączanie/wyłączanie dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, czas ładowania wynoszący 6–8 godzin w zależności od ekspozycji na promieniowanie słoneczne, świeci od 8 do 10 godzin, temperatura barwowa: 3000K — ciepła biel, stopień ochrony IP: IP44 — zabezpieczenie przed zachlapaniem
| Montaż | Ściana |
|---|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Antracyt |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 50 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 50 mm |
| Głębokość | 50 mm |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94264 Outdoor Solar Kinkiet Eloise IP44 3000K 100lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 287,24 zł Regular Price 382,99 zł
-
-
-
GLOBO 33587-12 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 55,07 zł Regular Price 73,43 zł -
WYPRZEDAŻ GLOBO SOLAR 3387-36 LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 7,50 zł Regular Price 10,00 zł -
PAULMANN 93764 Solar Ufo LED IP44 1x0,2WCena promocyjna 146,25 zł Regular Price 195,00 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








