PAULMANN PL94265 Outdoor Solar Kinkiet Helena IP44 3000K 100lm czujnik ruchu Antracyt
SKU
PAUL-94265
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 239,39 zł Regular Price 319,18 zł
Automatyczne włączanie/wyłączanie dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, temperatura barwowa: 3000K — ciepła biel, stopień ochrony IP: IP44 — zabezpieczenie przed zachlapaniem
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Kolor | Antracyt |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 85 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Głębokość | 62 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94265 Outdoor Solar Kinkiet Helena IP44 3000K 100lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 239,39 zł Regular Price 319,18 zł
-
IDEUS 04602 DOS LED 69 0,06W BLACK CW Lampa solarna LEDCena promocyjna 14,42 zł Regular Price 18,02 zł -
-
RL MOURA SOLAR R22109132 lampa solarna156,00 zł -
GLOBO 33700-120 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 59,20 zł Regular Price 91,00 zł -
GLOBO 36637A SOLAR lampa solarnaCena promocyjna 62,93 zł Regular Price 83,90 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie







