PAULMANN PL95426 Finja Spotlight na zacisk max. 1x35W GU10 Chrom
SKU
PAUL-95426
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 122,72 zł Regular Price 163,63 zł
Oprawa z klipsem i instrukcją montażu, świetnie sprawdzi się jako lampa do czytania, światło kierunkowe umożliwia wyeksponowanie wybranych przedmiotów.
| Montaż | Blat stołu |
|---|
| Oprawka | GU10 |
| Materiał | Metal, tworzywo sztuczne |
| Kolor | Chrom matowy |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Szerokość | 115 mm |
| Wysokość | 330 mm |
| Do salonu | TAK |
| Do biura | TAK |
| Do pokoju dziecięcego | TAK |
| Do sypialni | TAK |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL95426 Finja Spotlight na zacisk max. 1x35W GU10 ChromCena promocyjna 122,72 zł Regular Price 163,63 zł
-
-
ARGON DORIA 4256 lampa biurkowa 1 pł.379,00 zł -
BRILLIANT 47685/82 Todd lampa stojącaCena promocyjna 399,23 zł Regular Price 499,04 zł -
-
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








