PAULMANN PL99923 Zestaw Calla IP65 ruchome LED 680lm 4000K 10x6W 230/12V Chrome
SKU
PAUL-99923
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 700,68 zł Regular Price 934,24 zł
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor | Chrom matowy |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 530 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Wysokość | 5 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL99923 Zestaw Calla IP65 ruchome LED 680lm 4000K 10x6W 230/12V ChromeCena promocyjna 700,68 zł Regular Price 934,24 zł
-
-
PAULMANN PL93672 Oprawa wbudowana Nova Plus IP65 ruchoma 1x6W 230V4000K GU10 51mm Biały Mat/AluminiumCena promocyjna 176,19 zł Regular Price 234,92 zł -
-
PAULMANN 92898 Oprawa wpuszczana LED Nova IP65 okrągła 7 W GU10 biała 3-częściowa, obrotowaCena promocyjna 476,45 zł Regular Price 635,26 zł -
PAULMANN 5796 Oprawa wbudowywana Premium Line max.50W IP44 zelazo sat.Cena promocyjna 74,69 zł Regular Price 99,58 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








