PAULMANN PL99926 Zestaw Calla IP65 ruchome LED 680lm 4000K 6W 230V Biały Mat
SKU
PAUL-99926
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 93,32 zł Regular Price 124,42 zł
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 530 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Wysokość | 5 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL99926 Zestaw Calla IP65 ruchome LED 680lm 4000K 6W 230V Biały MatCena promocyjna 93,32 zł Regular Price 124,42 zł
-
-
ONE LIGHT 10120CA/W/C Peplos 2 biała wpuszczana oprawa typu downlight LED 4000K 20WCena promocyjna 148,28 zł Regular Price 190,10 zł -
-
-
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








