PAULMANN PL99931 Zestaw Calla IP65 ściemniana ruchoma LED 560lm 4000K 3x6,5W 230V Biały Mat
SKU
PAUL-99931
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 238,14 zł Regular Price 317,52 zł
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 465 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Wysokość | 5 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL99931 Zestaw Calla IP65 ściemniana ruchoma LED 560lm 4000K 3x6,5W 230V Biały MatCena promocyjna 238,14 zł Regular Price 317,52 zł
-
-
Orlicki Design Acido Mobile 8321765,00 zł -
-
-
IDEUS 3625 ALUM D BEIGE/CHROME Sufitowa oprawa punktowaCena promocyjna 21,30 zł Regular Price 26,63 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








