PAULMANN PL99934 Zestaw Calla IP65 3-st regulacja regulacja temperatury okrągła ruchoma LED 550lm 5,5W 230V Biały
SKU
PAUL-99934
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 95,99 zł Regular Price 127,98 zł
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 430 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Wysokość | 5 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL99934 Zestaw Calla IP65 3-st regulacja regulacja temperatury okrągła ruchoma LED 550lm 5,5W 230V BiałyCena promocyjna 95,99 zł Regular Price 127,98 zł
-
-
Paulmann 93084 Nova mini Coin stała zestaw LED 3x4W 310lm 2700K czarny-matCena promocyjna 232,17 zł Regular Price 309,56 zł -
-
EGLO PINEDA 95823189,90 zł -
ONE LIGHT 10108A/W/W Komi biały asymyczny wpust COB LED 3000K 8W dark lightCena promocyjna 100,31 zł Regular Price 128,60 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie







