PAULMANN PL99936 Zestaw Calla IP65 okrągłe stałe LED 1x500lm 4000K 5W 230V Biały Mat
SKU
PAUL-99936
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 90,46 zł Regular Price 120,61 zł
| Materiał | Tworzywo sztuczne, aluminium |
|---|
| Kolor | Biały mat |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Klasa ochronności | II |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa efektywności energe | A++ - A |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 420 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 |
| Wysokość | 5 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL99936 Zestaw Calla IP65 okrągłe stałe LED 1x500lm 4000K 5W 230V Biały MatCena promocyjna 90,46 zł Regular Price 120,61 zł
-
AZZARDO AZ1825 Ivo Square (white)39,00 zł -
-
ONE LIGHT 10107K/W/W Akursos biały wpust COB LED 3000K 7W dark lightCena promocyjna 109,03 zł Regular Price 139,78 zł -
ONE LIGHT 10107UV/W Tala biała wpuszczana oprawa typu downlight SMD LED UGR19 IP44 z regulacją CCT 3000K-4000K-6000K 7WCena promocyjna 63,23 zł Regular Price 81,07 zł -
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








