PAULMANN PL94233 Outdoor Solar oświetlenie elewacji IP44 3000K Metal/Tworzywo sztuczne Szary
SKU
PAUL-94233
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 62,03 zł Regular Price 82,70 zł
Stopień ochrony IP: IP44, ochrona przed zachlapaniem, temperatura barwowa: 3000 K — ciepła biel, z czujnikiem zmierzchowym, w zestawie włącznik/wyłącznik oraz akumulatory
| Montaż | Ściana |
|---|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Antracyt |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 10000 h |
| Strumień świetlny | 5 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 53 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Głębokość | 53 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94233 Outdoor Solar oświetlenie elewacji IP44 3000K Metal/Tworzywo sztuczne SzaryCena promocyjna 62,03 zł Regular Price 82,70 zł
-
RL RAMOS R24746232 lampa solarna156,00 zł -
GLOBO SOLAR 33058 LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 14,99 zł Regular Price 19,99 zł -
PAULMANN PL94265 Outdoor Solar Kinkiet Helena IP44 3000K 100lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 239,39 zł Regular Price 319,18 zł -
GLOBO 36802-20 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 41,19 zł Regular Price 54,92 zł -
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








