PAULMANN PL94238 Outdoor Solar Aron IP67 3000K Metal czujnik ruchu 5/40lm 10*10cm
SKU
PAUL-94238
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 239,39 zł Regular Price 319,18 zł
Automatyczne włączanie/wyłączanie z wbudowanym czujnikiem ruchu, z czujnikiem zmierzchowym, system zabezpieczający: IP67 — do użytku w pomieszczeniach wilgotnych i na zewnątrz
| Montaż | Podłogowy |
|---|
| Materiał | Stal szlachetna, tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 12 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 100 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 36,5 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94238 Outdoor Solar Aron IP67 3000K Metal czujnik ruchu 5/40lm 10*10cmCena promocyjna 239,39 zł Regular Price 319,18 zł
-
GLOBO 336523 LAMPA SOLARNA DO OGRODUCena promocyjna 142,43 zł Regular Price 189,90 zł -
RL MOURA SOLAR R22109132 lampa solarna156,00 zł -
GLOBO SOLAR 33059-16 LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 13,52 zł Regular Price 18,03 zł -
-
RL MORO R24706132 lampa solarna195,00 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








