PAULMANN PL94262 Outdoor Solar Słupek Ilias IP44 3000K 100lm czujnik ruchu Antracyt
SKU
PAUL-94262
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 479,03 zł Regular Price 638,70 zł
Automatyczne włączanie/wyłączanie dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, czas ładowania wynoszący 6–8 godzin w zależności od ekspozycji na promieniowanie słoneczne, świeci od 8 do 10 godzin, temperatura barwowa: 3000K — ciepła biel, stopień ochrony IP: IP44 — zabezpieczenie przed zachlapaniem
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|
| Kolor | Antracyt |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 50 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 179 mm |
| Szerokość | 73 mm |
| Głębokość | 179 mm |
| Wysokość | 720 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94262 Outdoor Solar Słupek Ilias IP44 3000K 100lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 479,03 zł Regular Price 638,70 zł
-
GLOBO 36637A SOLAR lampa solarnaCena promocyjna 62,93 zł Regular Price 83,90 zł -
-
TRIO MALAWI 553769142 lampa solarna1 245,00 zł -
PAULMANN PL94243 Outdoor Solar Kinkiet z numerem domu Yoko IP44 3000K 150lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 383,14 zł Regular Price 510,85 zł -
PAULMANN 93774 Solar Cube IP67 LED 1x0,24WCena promocyjna 188,58 zł Regular Price 251,44 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








