PAULMANN PL94243 Outdoor Solar Kinkiet z numerem domu Yoko IP44 3000K 150lm czujnik ruchu Antracyt
SKU
PAUL-94243
Ilość dostępna w magazynie producenta: Wysyłka od 7 do 14 dni
Cena promocyjna 383,14 zł Regular Price 510,85 zł
Czas ładowania wynoszący 6–8 godzin w zależności od ekspozycji na promieniowanie słoneczne, świeci od 8 do 10 godzin, temperatura barwowa: 3000K — ciepła biel, stopień ochrony IP: IP44 — zabezpieczenie przed zachlapaniem
| Montaż | Ściana |
|---|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Antracyt |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności | III |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnia trwałość | 30000 h |
| Strumień świetlny | 40 lm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 190 mm |
| Szerokość | 160 mm |
| Głębokość | 190 mm |
| Wysokość | 175 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Napisz własną recenzję
Często kupowane razem
- PAULMANN PL94243 Outdoor Solar Kinkiet z numerem domu Yoko IP44 3000K 150lm czujnik ruchu AntracytCena promocyjna 383,14 zł Regular Price 510,85 zł
-
PAULMANN PL94234 Outdoor Solar oprawa elewacji IP44 3000K Metal/Tworzywo sztuczne SzaryCena promocyjna 49,55 zł Regular Price 66,07 zł -
GLOBO SOLAR 36572 LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 147,00 zł Regular Price 196,00 zł -
GLOBO SOLAR 336090-8RGB LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 29,72 zł Regular Price 39,63 zł -
GLOBO SOLAR 36638SA LAMPA SOLARNA LEDCena promocyjna 58,77 zł Regular Price 78,36 zł -
IDEUS 04371 PELAGIA LED 2W NW Lampa solarna LEDCena promocyjna 72,96 zł Regular Price 91,20 zł
Cena łączna
Klienci, którzy kupili ten przedmiot, również kupili





Darmowa dostawa od 299 PLN
Bezpieczne zakupy w sklepie








